کلایمر در چه ساختمان هایی می تواند جایگزین مناسب برای داربست باشد؟

By | نوامبر 29, 2017

همچنان که قبلا نیز تشریح شد، یکی از کاربردهای خاص که برای کلایمر تعریف شده است، دسترسی به ارتفاع جهت انجام انواع کارهای مرتبط با نماهای شیشه ای، سیمانی، سنگی، سرامیکی، کامپوزیتی و … می باشد. یکی از موارد مهم که عمدتا سوال و ابهام مشتریان می باشد این است که آیا کلایمر می تواند در ساختمان ها و بلوک های ساختمانی آنها نصب گردد و جایگزین داربست گردد و اینکه آیا از بعد اقتصادی این جایگزین توجیه پذیر می باشد؟

برای جوابگویی به موارد مطرح شده لازم است تا آیتم های مختلف مورد بررسی قرار بگیرد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوع کاربری تعریف شده برای استفاده از کلایمر، مانند نوع نماکاری. این آیتم در بررسی کارائی کلایمر و جایگزینی آن با داربست از اهمیت بالائی برخوردار است.
  • ساختار پلان ساختمان و بررسی شکستگی های احتمالی در نما و یا تو رفتگی و بیرون آمدگی های متعدد در نمای ساختمان.
  • ارتفاع کاری و یا ارتفاع ساختمان و وجوهی از ساختمان که نیاز است با استفاده از کلایمر دسترسی پیدا کرد و تعداد آسیب هایی که همزمان در یک وجه و یا چندین وجه از ساختمان در حالت انجام کار خواهند بود.
  • محدودیت های مختلف محیطی از جمله محدودیت های نصب شده یرای تاور کرین، آسانسور کارگاهی و … .
  • سرعت و ظرفیت دستگاه مورد نیاز برای دسترسی به ارتفاع و انجام خدمات مورد انتظار در ارتفاع.

لذا در بررسی استفاده از کلایمر از بعد فنی و اقتصادی موارد متعددی مورد بررسی قرار می گیرد که به مهم ترین آنها اشاره گردید. کارشناسان این شرکت همه موارد لازم را بررسی نموده و بهترین پیشنهاد فنی و اقتصادی را به مشتریان ارائه مینمایند و راهکارهای ارائه شده توسط این شرکت باعث کاهش هزینه های اجرائی، افزایش ایمنی کاربران و نفراتی که در ارتفاع کار خواهند کرد و افزایش سرعت کار می گردد.

خواهشمند است قبل از نصب داربست کمی تامل کرده و استفاده از کلایمر را به دلیل مزیت های متعدد که قبلا تشریح شده است را بررسی فرمائید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code