مقاله ها

کلایمر با کابین های خاص

کلایمر با کاربردهای خاص طراحی و ساخت می گردد که برای کابردهای مخصوص طراحی شده اند که در ادامه به اهم آنها اشاره می گردد:

1- کلایمر کابین های تک نفره “Single point Suspended Platform ”

کلایمر تک نفره، عمدتا با یک سازه بالای ساختمان و یک وینچ کشنده، مورد استفاده قرار می گیرند. این کلایمر بین نیز در استاندارد EN 1808 تعریف شده و طراحی آن نیز شامال الزامات متعددی می باشد. از این کابین ها، عمدتا برای دسترسی به ارتفاع جهت تعمیر و نگه داری و نماشویی مورد استفاده قرار می دهند. کاربرد این کابین ها محدود بوده و ظرفیت آنها برای جا به جایی یک نفر طراحی شده است. ای کابین ها نیز در مدل های متعدد ساخت می گردند که یک مدل مرسوم آن، کابین صندلی دار یا Suspended chair می باشد.

2- کلایمر با کابین های L شکل  U شکل ” Special Suspended Platform”

این کابین ها با توجه به مدل های خود، برای دسترسی به محدوده های خاصی در ارتفاع مورد استفاده قرار می گرند. طرح خاص این کابین کابین ها، امکان دسترسی به نکاتی که امکان دسترسی با کابین های مدولار ساده وجود ندارد را مهیا می کند. این کابین ها عمدتا بر اساس نوع پروژه و اطلاعات دریافتی و بر اساس سفارش، طراحی و ساخت می گردد.

3-کابین های دو طبقه ” double suspended platform”

کلایمر کابین های دو طبقه عمدتا در صنعت ساختمان برای نصب سازه های طوین نما، شیشه که نیاز به دو کابین موازی هم می باشد مورد استفاده قرار می گیرد. در این پلت فرمز ها دو عدد کابین با استفاده از یک نرده بان به هم متصل می گردد و کاربران می توانند در دو سطح این کابین از آن استفاده نمایند.

فروش_کلایمر،

اجاره_کلایمر،

داربست،

نماشویی،

کلایمر_منوریل،

کلایمر_برقی 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.