قطعات مصرفی کلایمرهای پرتابل

By | دسامبر 30, 2017

همچنانکه قبلا نیز توضیح داده شد، کلایمرهای پرتابل، وسیله ای برای دسترسی به ارتفاع به جای نصب داربست می باشد و عمدتا برای نماکاری «انواع نماها»، سیمانکاری و نماشویی بهره برده می شود.

کلایمرهای پرتابل برقی دارای انواع سیستم های مختلف ایمنی و اضطراری به همراه 4 رشته سیم بکسل (دو عدد سیم بکسل اصلی و دو عدد سیم بکسل ایمنی) می باشد. کلایمر نیز مثل بسیاری از دستگاه ها و ماشین آلات به مرور زمان دچار استهلاک شده و نیاز است تا در یک دوره های مشخص نسبت به سرویس و تعویض قطعات مصرفی آن اقدام گردد. سرویس کلایمرهای پرتابل برقی در یک دوره 4 الی 6 ماهه توصیه می گردد و تعویض قطعات مصرفی آن نیز نسبت به سطح استهلاک و خوردگی آن قطعات، در رنج 1 سال الی 2 سال می باشد.

از جمله قطعات استهلاکی که در کلایمرهای پرتابل برقی میتوان نام برد عبارتند از:

  • ترمز مغناطیسی متصل به شافت موتور وینچ کلایمر
  • قرقره های اتصالی ترمز اضطراری Safety lock
  • سیم بکسل های اصلی و ایمنی «در دوره های بازدید دقت گردد که در صورت وجود هر گونه عیبی در سیم بکسل ها از جمله شکستگی آن ها، ریش ریش شدن، باز شدن تاب و … نسبت به تعویض و یا تعمیر آن اقدام گردد».
  • کنترل قطعات الکتریکی ماند کلیدها، سوئیچ ها، کنتاکتورها و ….
  • کنترل بخش های سازه ای دستگاه از جمله کابین و سازه های نگه دارنده

بازدیدهای دوره ای بایستی توسط کارشناسان شرکت فروشنده انجام پذیرد و در صورت نیاز تعمیر یا اصلاح گردد و اکیدا توصیه می گردد به دلیل حساسیت کلایمر و ایمنی آن، تعمیر و یا بازدید توسط افراد غیر مجاز و خارج از شرکت فروشنده انجام نپذیرد.

بازرگانی ایمن صعود افراز، کلیه قطعات مصرفی انواع کلایمرها را برای بلند مدت خریداری و انبار نموده است و اکیپ مجرب این شرکت در اسرع وقت برای انجام خدمات و سرویس و تعمیرات لازم آمادگی دارند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code